Ірпінці поступилися “Президентському полку”

Футбольна команда “Ірпінь”, що складається з волонтерів та учасників АТО, зігравши свій другий матч в Київській Лізі учасників АТО, поступилася футбольній команді “Президентський полк” з рахунком – 2:5.

4PjhGFm1oTU

Наприкінці першого тайму рахунок матчу становив 0:2 на користь “Президентського полку”. Після перерви ірпінці змогли відігратись, зрівнявши рахунок. На жаль, після вилучення з поля гравця ФК “Ірпінь” команда в меншості пропустила ще 3 голи.

Окрім цього, сьогодні команди отримали такі результати. ФК “Сфінкс” – ФК “Легенда” – 1:1; ФК “Прикордонник” – ФК “Збройні Сили України” – 2:3; ФК “Українці разом” – ФК “Київський авангард” – 0:3; ФК “27 бригада НГУ” – ФК “Меридіан” – 2:5; ФК “Аквіла” – ФК “SB Team” – 1:2.

m-fWRonlRMo

Як ми повідомляли раніше, 4 вересня на Ірпінському центральному міському стадіоні “Чемпіон” відбулося урочисте відкриття регулярного чемпіонату з футболу Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО.

Протягом одинадцяти тижнів в Ірпені змагатимуться команди групи “Київ”. Окрім команди-господаря ФК “Ірпінь”, стадіон “Чемпіон” прийняв ще 11 команд учасників АТО. Свій перший матч ФК “Ірпінь” зіграла з ФК “Меридіан” тиждень тому з рахунком 2:2.